Drugi razredi

Stigao je smeđ i bujan mjesec rujan.

Sve je ispod plavog svoda puno ploda. Svijaju se teške grane neobrane. Vinograde sunce mori; grožđe zori. Spremaju se na put ptice lastavice. Raduje se škola bijela usred sela. Sa svih strana stižu đaci – veseljaci. A u školi čeka mladost rad i radost...

Srijeda, 27 Travanj 2016 09:40

Posjet Jasenovcu

(1 Glasaj)

U ponedjeljak, 25. 4. učenici drugih razreda OŠ Novska bili su na terenskoj nastavi u Jasenovcu.

Učenici su upoznali željeznički kolodvor, zanimanja prometnika, strojovođe, konduktera i naravno uživali u vožnji. U OŠ Jasenovac domaćini su nas dočekali sa slatkišima i sokom. Nakon kratkog druženja prošetali smo do ušća Save i Une. Na kraju putovanja zasladili smo se ukusnim kolačima i naravno sladoledom. Vratili smo se u okrilje našeg grada s nekim novim iskustvom i doživljajem.

raspored2017