Četvrti razredi

MOĆ DJECE

Beton hladni, beton sivi, može čudno da oživi kad ga dječje ruke taknu, kad mu prsti nešto šapnu i na obrazu mu blijedom nacrtaju sunce kredom. Dan pun magle, dan pun leda, može ljepše da izgleda kad kroz zavjese ulica proviruju dječja lica, pa grad ispod toplih streha svije gnijezda dječjeg smijeha. Ismet Bekrić

Petak, 15 Studeni 2013 10:38

Božićna radionica

Hodnik Osnovne škole Novska je 14.11.2013.pretvoren u veliku  radionicu.

Učenici 3.c, 4.c i 4.d, uz pomoć svojih mama i učiteljica:  Ankice Lajh, Ljubice Puškaš i Mare Šulekić, izrađivali su  anđele i  bor od eko materijala.

S mnogo ljubavi oblikovali su anđele iz mašte.

Nakon dva sata rada nastalo je sto anđela koji će krasiti našu školu.  Svaki anđeo nosi poruku:

"Kad godina polako  dođe kraju svom  svjetlost i toplina  uđu u svaki dom.  Rođenje malog Isusa  svima donese spas.  Stotinu dobrih anđela  neka čuva njega i sve nas!"

raspored2017