Četvrti razredi

MOĆ DJECE

Beton hladni, beton sivi, može čudno da oživi kad ga dječje ruke taknu, kad mu prsti nešto šapnu i na obrazu mu blijedom nacrtaju sunce kredom. Dan pun magle, dan pun leda, može ljepše da izgleda kad kroz zavjese ulica proviruju dječja lica, pa grad ispod toplih streha svije gnijezda dječjeg smijeha. Ismet Bekrić

Četvrtak, 23 Ožujak 2017 13:52

Svjetski dan voda u 4.d

U 4.d obilježen je Svjetski dan voda kao integrirani dan. Taj dan je bio i dan bez knjiga jer nismo koristili klasične knjige već e - udžbenike. Rješavali smo kvizove, proveli anketu, pisali eko poruke, izrađivali plakate te je prvi puta svaki učenik izradio svoju prezentaciju na tabletu.

Podsjetili smo se koliko je voda važna za život čovjeka i da je potrebno cijelu godinu savjesno brinuti o njoj.

Više u ovoj kategoriji: « Božićni ukrasi u 4.c Mali kreativci »

raspored2017