Četvrtak, 14 Ožujak 2019 23:05

Pipijada

Pipijada

Danas smo u našoj školi obilježili Dan broja Pi natjecanjem pod nazivom „Pipijada“.

Tijekom natjecanja je svaki tim učenika trebao riješiti 12 pitanja, ali pitanja je prvo trebalo i  pronaći, i to točno određenim redoslijedom. Pitanja su bila skrivena iza QR kodova unutar škole, ali i oko škole, tako da je za ovo natjecanja bila potrebna  i dobra fizička kondicija.

Ukoliko je tim učenika uspješno odgovorio na pitanje, povratna informacija ih je usmjerila gdje se nalazi sljedeći QR kod s novim pitanjem.

U kategoriji 5. razreda pobjednički tim su činili Emily Molnar i Gabriel Kitonić, u kategoriji 6.razreda Ivan Pranjić i Ivan Srdarević, u kategoriji 7.razreda Teo Androšević i Luka Potočki, a u kategoriji 8.razreda Ivano Markić i Luka Žafran.

Svi sudionici natjecanja su primili Pohvalnice, a pobjednici Diplomu, medalju i majicu sa otisnutim pobjedničkim likovnim radom koje im je uručila ravnateljica naše škole.

Čestitamo svima na trudu i znanju, a posebno pobjednicima. Vidimo se i dogodine!

PRIJEVOZ 1