Petak, 07 Prosinac 2018 20:33

Večer matematike 2018

Večer matematike 2018

I ove godine uživali smo u različitim matematičkim radionicama. Naši učenici, voditelji, pripremili su 12 različitih aktivnosti: Micro:bit, Ukrasi drvce, Nove mreže, Put svijetom, Pentomino paketi, Kuglice, Baloni, Igrajmo se zagradama, Mudrost, Cezarova šifra, Potpiši se brojem i Frizerski salon "MLM".

U školi je sve vrvjelo od brojki, a kako bi sve bilo uspješnije događaju  su nazočili i neki roditelji.

U pripremi učenika sudjelovale su učiteljice Ksenija Lekić, Anka Cikojević, Ruža Kalfić, Tamara Tomić i Dražena Potočki.

Tijekom Večeri matematike proveli smo i aktivnosti vezane uz eTwinning projekte „Statistika naša svagdašnja“ i „Put Your Math Glasses On!“.

S obzirom da trenutno boravimo u prostorima Srednje škole Novska, naša Večer matematike je bila posebno uzbudljiva jer su i srednjoškolci imali pregršt zanimljivih aktivnosti.

Večer matematike je projekt koji se održava diljem Hrvatske, a organizator je Hrvatsko matematičko društvo uz potporu Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Pročitano 381 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 07 Prosinac 2018 22:20

Video sadržaj