Ponedjeljak, 07 Svibanj 2018 07:27

Školska shema - sadnja školskog vrta

Napisao/la sanja
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Dana 4.5.2018. u sklopu projekta Školska shema 2017./2018. održana je aktivnost „Sadnja i održavanje nastave u školskom vrtu“. Naši učenici 6.a razreda na čelu s razrednicom Zrinkom Desić su naučili kako posaditi voćku te kako ju njegovati da bi dala sočne plodove. Predavanje je održala gđa. Vlatka Grgić iz Hrvatske poljoprivredno-šumarske savjetodavne službe.

Sadni materijal nam je donirala Hrvatska poljoprivredno-šumarska savjetodavna služba pa smo postali bogatiji za jabuke, kruške, šljive, maline, ribizle, orahe... Učenici 6.a razreda su zasukali rukave, primili se motika i grabljica te prionuli na posao. Svakoj voćki su dali posebno ime te su obećali da će se brinuti o njima sve do osmog razreda. Učenici i učenice 6.a posebno zahvaljuju našem domaru Dragi Štivojeviću na pomoći i savjetima.

Pročitano 428 puta

Autobusne linije

PRIJEVOZ 1