Srijeda, 28 Veljača 2018 10:04

Zalijevamo biljke micro:bitom

(1 Glasaj)

Zalijevamo biljke micro:bitom

Naš projekt Životni uvjeti biljaka u sklopu Projekta Želim stablo izdavačke kuće Profil Klett uspješno je započeo.

Učenici 6.razreda zasadili su sjemenke graha sa svojom učiteljicom prirode Ljubicom Bertić. Mlade biljke su uspješno niknule!

Micro:bit je uspješno isprogramiran i spojen sa setom za zalijevanje koji se sastoji od senzora za vlažnost i pumpice za vodu. Svi prisutni su bili zadivljeni kada je micro:bit prvi put naredio zalijevanje biljaka! Micro:bit su uspješno isprogramirale učenice 6.razreda sa svojom mentoricom Tamarom Tomić.

Biljke i micro:bit sa setom za zalijevanje je predan učenicama drugog razreda i njihovoj učiteljici Kseniji Lekić koji će voditi dnevnik o daljnjem tijeku projekta!

Tijek našeg projekta moći ćete pratiti na web stranici naše škole!

Podržite projekt svojim glasom na poveznici: https://www.profil-klett.hr/prijavljena-skola/os-novska

Pročitano 298 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 28 Veljača 2018 10:08