Petak, 09 Veljača 2018 14:07

Dan sigurnijeg interneta 2018.

Napisao/la sanja

U Osnovnoj školi Novska je od 02. do 07. veljače provedeno niz aktivnosti u sklopu obilježavanja Dana sigurnijeg interneta 2018. Učenici naše škole su prema zadanom programu i preporučenim materijalima edukacijskog paketa upoznali pravila ponašanja na internetu, igrali društvenu igru CSI, gledali videozapise o Cyberbullyngu, proveli radionicu Video referat, odigrali online KVIZ, sami definirali važna pravila ponašanja na internetu, posjetili izložbu u holu škole i dobro se zabavili. Obilježavanju DSI pridružili su se i učenici PŠ Stari Grabovac.

Sve provedene aktivnosti vidljive su i na PADLET-u Dan sigurnijeg interneta u Osnovnoj školi Novska.

Provođenje Dana sigurnijeg interneta u našoj školi, prema uputama Borisa Radanovića – koordinatora Centra za nestalu i zlostavljanu djecu, organizirala je učiteljica Ksenija Lekić koja svim učiteljima koji su se pridružili obilježavanju tog dana, zahvaljuje na suradnji.