Matea

Srijeda, 27 Svi 2020 14:00

Obavijest!

Poštovani roditelji budućih prvašića,

obavještavamo Vas da smo zbog bolje epidemiološke situacije uzrokovane virusom Covid – 19 i na temelju naputka Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo te MZO-a izmjenili termine održavanja školskog testiranja za upis u I. razred u školskoj godini 2020./2021. Datum koji Vam je dodjeljen smo zamijenili novim dolje navedenim. Na testiranje učenici trebaju ponijeti svoju olovku, šiljilo i gumicu.

11. 5. 2020. -> OŠ NOVSKA– 1. 6. u 12:00 sati

12. 5. 2020. -> OŠ NOVSKA – 2. 6. u 12:00 sati

13. 5. 2020. -> KATOLIČKA OŠ– 3. 6. u 12:00 sati

14. 5. 2020. -> PŠ BRESTAČA – 4. 6. u 12:00 sati

15. 5. 2020. -> PŠ  BROČICE – 5. 6. u 12:00 sati

Upisi u I. razred će se potom održati  22. i 23. lipnja 2020. god. prema naknadno objavljenom rasporedu, kada trebate donijeti obrasce koje ste dobili na predupisima i liječničku potvrdu.

Molimo Vas da se prilikom dolaska u školu pridržavate odgovarajućih mjera iz Uputa HZJZ-a za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19:

• održavati fizičku udaljenost (najmanje 1,5 m)
  • pojačati higijenu ruku (dezinfekcija ruku kod ulaska i izlaska u ustanovu)
  • odgoditi dolazak (djece i roditelja) s povišenom tjelesnom temperaturom i/ili respiratornim smetnjama te osoba sa sumnjom na zarazu COVID-19
Četvrtak, 30 Travanj 2020 16:39

Upute za organizaciju nastave 11. svibnja 2020.

Poštovani roditelji učenika razredne nastave,

donosimo Vam upute Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo vezane za održavanje nastave uživo u školskim učionicama. Molimo Vas da ih pročitate. Upute možete preuzeti na ovoj poveznici.

Ponedjeljak, 27 Travanj 2020 13:39

Likovna kultura na daljinu

Vođeni jednim videom sličnih kreacija i šestaši su se upustili u voćno- povrtnu kolekciju ljeto 2020. Nadam se da će netko vidjeti i haljinu za sebe ;).

Uživajte u modnoj revijI!

Fashion Clipart Free | Free download on ClipArtMag

Petak, 10 Travanj 2020 19:51

Čestitka povodom Uskrsa

Uskrsno vrijeme, novo stvaranje, započinje danas.

Kako bi naš život uistinu bio nov, a Uskrs u nama živ i djelotvoran, potrebno je da se već danas i na osobnoj i na zajedničkoj razini, snažnije zauzmemo jedni za druge.

Uskrsni blagdan obnavlja vjeru, budi nadu i potiče život.

Neka u nama uskrsna milost obnovi pouzdanje u Boga i povjerenje u čovjeka.

Dragi naši učenici i roditelji, želimo Vam obilje mira

i radosti uskrsnuloga Krista!

Želimo Vam sretan Uskrs!

Petak, 10 Travanj 2020 19:36

Uskrs u virtualnoj učionici

Sretan Uskrs iz virtualne učionice likovne kulture žele vam 5. i 6. razredi s učiteljicom Kornelijom!

Happy Easter Eggs Clipart Images Pictures Banners Borders Gif Meme ...

Ponedjeljak, 06 Travanj 2020 11:31

OBAVIJEST! Nastava na daljinu

Poštovani roditelji i učenici,

kako se po prvi puta susrećemo s nastavom na daljinu te je prijelaz s redovne nastave na virtualnu bio iznenadan i u vrlo kratkom roku, svi zajedno smo iz medija slušali informacije na koji će se način ista provoditi.

Svakodnevno slušate o različitim načinima izvođenja navedenog oblika nastave, no željeli bismo Vam napomenuti da su to samo preporuke. Osnovna škola Novska iznimna je po izvođenju predmetne nastave po blokovima stoga se sve upute, Ministarstva znanosti i obrazovanja, ne mogu primijeniti u našoj školi. Svaka škola ima autonomiju pri organizaciji i provođenju nastave na daljinu.

Svaki učitelj prilagodio je nastavne sadržaje trenutnoj situaciji te mogućnostima učenika. Učitelji su izradili plan rada do kraja nastavne godine kojim će kontinuirano ostvariti odgojno- obrazovne ishode propisane kurikulumom nastavnih predmeta.

Također, i za vrednovanje i ocjenjivanje javnosti su predstavljene UPUTE, no to nije pravilnik kojeg su škole dužne provoditi. Naša škola će u skladu s njima izraditi svoj kriterij za ocjenjivanje i zaključivanje ocjena koji će odgovarati našoj organizaciji rada u blokovima.

Dakle, ono što želimo istaknuti je da su najvažnije upute i obavijesti razrednika i Ravnateljice naše škole.

Želimo Vam puno uspjeha u virtualnoj nastavi i ostanite kod kuće kako bismo se što prije mogli vratiti u školske klupe!

Ponedjeljak, 06 Travanj 2020 11:23

OBAVIJEST!

Nedjelja, 29 Ožujak 2020 19:37

COVID-19

Vrijedni osmaši slikali su ono protiv čega se borimo u zadnje vrijeme, virus COVID-19, u nadi da što prije "ode" i da se vratimo u školske klupe pogledajte njihovo viđenje virusa.

Kornelija Čavlović

Utorak, 17 Ožujak 2020 11:36

Nastava na daljinu

Video materijale možete pronaći na:

mrežnim stranicama Škole za život
https://skolazazivot.hr/video-lekcije/ YouTube kanalu Škole za život
YouTube kanalu Škole na Trećem https://www.youtube.com/channel/UC2FkzJufULIFv7f2RO-tgjw
Svaki dan na Trećem programu HRT-a (HRT-HTV 3) kreće emisija nastavnog programa pod nazivom

Škola na Trećem.

Stranica 1 od 2