Dražena Potočki

Utorak, 08 Siječanj 2019 12:41

Likovni i tehnički

2.polugodište

Prvi tjedan 5.i 8.razredi imaju LIKOVNI, 6. i 7.razredi TEHNIČKI.

Za likovni 5.razredi FLOMASTERI i mapa.

6.r karton (najbolji od kutije cipela), škare, ljepilo i mapa.

Srijeda, 19 Prosinac 2018 19:01

Dabar 2018

Na natjecanju koje se održalo od 12. do. 16. studenoga na CARNetovom sustavu Loomen sudjelovalo je 59 učenika naše škole. Ispit se sastojao od 12 pitanja koje su natjecatelji morali riješiti u 40 minuta. Prema kategorijama, na natjecanju  u Hrvatskoj sudjelovao je sljedeći broj učenika: MikroDabar – 1243, MiliDabar – 2812, KiloDabar – 8778 i MegaDabar – 6195.

Svaki je natjecatelj za sudjelovanje dobio Diplomu.

Ravnateljica Antonija Mirosavljević uručila je danas Zlatne diplome učenicima koji su u 10% najuspješnijih učenika na natjecanju Dabar 2018. To su učenici: Klara Kovačević, Domagoj Potočki, Gabriel Prelesnik, Jakov Vukelić, Noa Sertić, Ivan Marijan i Lana Franković.

Svaki natjecatelj može vidjeti svoj rezultat u kolegiju Dabar 2018.

Čestitamo svima! Vidimo se dogodine!

Petak, 07 Prosinac 2018 20:33

Večer matematike 2018

I ove godine uživali smo u različitim matematičkim radionicama. Naši učenici, voditelji, pripremili su 12 različitih aktivnosti: Micro:bit, Ukrasi drvce, Nove mreže, Put svijetom, Pentomino paketi, Kuglice, Baloni, Igrajmo se zagradama, Mudrost, Cezarova šifra, Potpiši se brojem i Frizerski salon "MLM".

Četvrtak, 06 Prosinac 2018 11:09

Mystery Number

.

Učenici 5.a provjerili su svoje znanje o djeljivosti prirodnih brojeva u suradnji s učenicima 6.razreda iz OŠ "Cazin I" iz BIH.

U sklopu eTwinning projekta „Put Your Math Glasses On!“ odigrali su zanimljivu i napetu igru Mystery Number putem videokonferncije.

Obje ekipe su pokazale zavidno znanje pa je rezultat neriješen!

Srijeda, 05 Prosinac 2018 05:52

eTwinning projekt MAKE A PICTURE

Učenici 3. A razreda, sudionici projekta, uz asistenciju učiteljica Deniz Solaker iz Turske i Ksenije Lekić, crtali su novogodišnje motive u realnom vremenu na istom "slikarskom" platnu pomoću digitalnog alata Twiddla.
Razmijenili su najljepše želje za nadolazeću 2019. godinu.
Pa, SRETNA NAM I USPJEŠNA BILA :)!

Ponedjeljak, 19 Studeni 2018 21:53

Godišnja eTwinning konferencija

Nacionalna služba za podršku svake godine organizira godišnju eTwinning konferenciju u svrhu promidžbe eTwinninga, razmjene iskustava među korisnicima i dodjele nacionalnih nagrada COMET najkvalitetnijim projektima u protekloj školskoj godini.

Ponedjeljak, 19 Studeni 2018 21:49

Dabar 2018

DABAR 2018.

U ponedjeljak, 12. 11., počelo je natjecanje Dabar – međunarodno natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja. Natjecanje je osmišljeno kako bi se svoj djeci omogućilo jednostavno sudjelovanje kroz online natjecanje i rješavanje niza izazovnih zadataka koje su postavili stručnjaci iz pedesetak zemalja.

Utorak, 30 Listopad 2018 12:23

Mystery Skype

Učenici 5.a razreda prvi puta su sudjelovali u igri poznatoj pod nazivom Mystery Skype u sklopu eTwinning projekta „Put Your Math Glasses On!“ .

Ponedjeljak, 22 Listopad 2018 19:21

Europske oznake kvalitete

I dalje stižu lijepe vijesti iz eTwinning zajednice. Središnja služba za podršku eTwinningu iz Bruxellesa nagradila je Europskom oznakom kvalitete školu, učiteljicu matematike Draženu Potočki i njene učenike za rad na oba međunarodna eTwinning projekta realizirana u školskoj godini 2017./2018.: projekt M.E.D. i projekt f(counts in)=functions. To znači da je rad učiteljice, njenih učenika i škole prepoznat na najvišoj europskoj razini.

Europska oznaka kvalitete druga je oznaka uspjeha, a dodjeljuje se samo jedanput na godinu i njezina dodjela objavljuje se na eTwinning portalu.

Ovom oznakom škola je dobila priznanje za jedinstveno postignuće na razini EU.

Stranica 1 od 4

raspored2017