Srijeda, 17 Listopad 2018 12:29

Dani kruha

Blago danu koji počne mirisima kruha!

Ništa tako ne miriše, što god da se skuha.

Pekare nas tako mame od ranoga jutra.

Oduvijek je tako bilo, a bit će i sutra!

Učenici 2. A i 2. B razreda i njihove učiteljice posjetili su pekarnicu Pane di Vita. Ulaskom u pekarnicu, zamirisali su razni pekarski proizvodi. Učenici su obišli pekaru, a vlasnik pekare im je pokazao i objasnio što se sve tamo radi. Pažljivo i zainteresirano slušali su vlasnika, a izlaskom iz pekare dobili su kroasan s čokoladom.

Srijeda, 17 Listopad 2018 12:26

Dan kravate u 3.c

Ponedjeljak, 15 Listopad 2018 16:25

Nagrada za ilustraciju

U gradu Vrbovskom, živopisnom goranskom kraju uz kanjon Kamačnik, u subotu, 13. listopada održani su 6. Susreti haiku pjesnika Vrbovsko 2018. i predstavljanje petog haiku zbornika Udruge  „ Goranski koraci“ Delnice TEČE, TEČE JEDAN KAMAČNIK. Na haiku natječaju na temu VODA i AKTIVAN ODMOR sudjelovalo je 197 učenika iz 28 osnovnih škola. Osim u haiku, natjecalo se i u ilustriranim radovima te hajgama na istoimene teme. Ilustrirani rad učenice 2. razreda naše škole, Marie Egredžije dobio je 3. nagradu, a radovi učenica, također 2. razreda; Sare Sorić i Ane Kalanja, te učenice 6. razreda Vlatke Kovačević, krase također stranice ovogodišnjeg zbornika. U zborniku se nalaze i tri haiku uratka učenice 6. razreda, Patricije Jelinek, te haiku radovi njihove mentorice, učiteljice Jasne, koja je ove godine zajedno sa još tri članice Prosudbenog povjerenstva izabrala i ocijenila sve pristigle radove, njih 852 od 298 autora.

Četvrtak, 11 Listopad 2018 20:27

Novi eTwinning projekti - PN

Novi eTwinning projekti - PN

I ove godine su se učenici koji pohađaju INA eTwinning i učenici 5.a sa učiteljicom Draženom Potočki uključili u eTwinning projekte. Ove godine sudjelujemo u nacionalnom projektu „Statistika naša svagdašnja“ i međunarodnom projektu „Put Your Math Glasses On!“.

Utorak, 09 Listopad 2018 07:21

Dječji tjedan

Prvi puni tjedan u listopadu službeno nosi naziv Dječji tjedan, iako nastojimo da svi tjedni u našoj školi budu dječji. Učenici i učiteljice razredne nastave B smjene već ga tradicionalno otvaraju igrama u dvorani. Igre biramo sukladno interesu i uzrastu djece. Tako je bilo i u ponedjeljak 1. listopada. Prenosile su se čaše, provlačilo kroz obruče... a najviše veselja izazvalo je potezanje užeta. To tradicionalno rade učenici četvrtih razreda, a ove godine u tome su se okušali svi razredi. Uzvici oduševljenja ispunjavali su dvoranu kao potvrda da djeca vole igru i natjecanje!

Sretan nam Dječji tjedan, a i svi drugi koji nas očekuju u ovoj školskoj godini!

raspored2017