Četvrtak, 10 Siječanj 2013 12:24

Promocija filma "Starinska učionica" Istaknuto

Napisao/la
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Učenici Osnovne škole Novska snimili su film ''Starinska učionica“. Glumci su pozdravljeni kao na filmskim festivalima.

Kao na nekom glamuroznom filmskom festivali, pred premijeru filma ''Starinska učionica“ crvenim tepihom prošetali su se protagonisti filma, učenici i učitelji Osnovne škole Novska. U Gradskom kinu Novska, ovacija publike i oduševljenja i nakon projekcije. Film je snimljen ove jeseni, a glumci, Ida Mioković, Ivana Humljan, Gloria Ličanin, Luka Ćurić, Jakov Bogatić i Leonardo Štavalj-Ladišić i njihove učiteljice, Željka Draganić i Kristina Grdur, s ponosom su stajali na pozornici dok je trajao pljesak.


Pročitano 2021 puta

 

Raspored zvona


raspored2017