Srijeda, 06 Ožujak 2013 14:02

Radovi četvrtaša u DIOGENU? Istaknuto

Napisao/la
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Članovi Literarne skupine 4.a razreda naše škole poslali su na međunarodni natječaj  svoje likovne i literarne radove tzv.hajge na temu KONJ/The horses.

Bili su vrlo sretni viješću da im je časopis za kulturu, umjetnost i obrazovanje DIOGEN PRO ART, objavio sve radove, njih trinaest. Crteže s haiku stihovima poslali su:Katarina Maršić, Tone Jolić, Antonela Rajković, Ena Anušić, David Moguš, Rebecca Bjelanović, Mirta Špoljarić,Karlo Sladojević, Nives Bišof, Marko Stojanović, Ivana Groznica, Martina Iličić i Gabrijela Kivač. Na natječaj childrenis haiku radove su poslala djeca, ali i odrasli iz mnogih zemalja svijeta kao primjerice Japana,Filipina,Brazila,Grčke,Rumunjske,Poljske,Engleske,Slovenije...Čestitke literarcima!

Pročitano 2172 puta

Autobusne linije

PRIJEVOZ 1