Rehabilitacijski centar

POSEBNA SKUPINA


Utorak, 04 Studeni 2014 13:01

Otvoren novi odjel

Napisao/la vanesa
Ocijeni sadržaj
(2 glasova)

 

POČETAK RADA ODJELA ZA AUTIZAM

  

Dana 3. studenog 2014. u našoj OŠ Novska sa radom je započeo još jedan posebni odgojno obrazovni odjel, prema čl.12 Pravilnika o osnovnoškolskom odgoju i obrazovanju učenika s teškoćama u razvoju, za učenike sa dijagnozom autizma.

 

Tako su u ponedjeljak dobrodošlicu zaželjeli naša ravnateljica Antonija Mirosavljević, stručna suradnica socijalna pedagoginja Emira Navijalić i učitelj defektolog Hrvoje Havlena našim novim učenicima P.P, A.M. i I.R.

Učenici će pohađati svaki dan nastavu od 8:00 do 12:15h i tako biti uključeni u obrazovni sustav koji pruža OŠ Novska.

Dobro nam došli!

  

Pročitano 1529 puta

„A“ SKUPINA
Razrednica: Ina Grgić Pomper
Učenici: D.G., D.K., M.K., M.M. i A.P.

„B“ SKUPINA
Razrednik: Hrvoje Havlena
Učenici: A.M., P.P., i I.R.

„C“ SKUPINA
Razrednica: Ivana Fridl Puškar
Učenici: A.P. i N.R.

Autobusne linije

Prijevoz novi 1