Stari Grabovac

PODRUČNA ŠKOLA


 

U PRO Stari Grabovac nastava je organizirana u četiri čista razredna odjela. Pro Stari Grabovac pohađa 31 učenik.

Utorak, 18 Listopad 2016 11:59

Dan radosti, igre i prijateljstva

Napisao/la vanesa
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Područna škola Stari Grabovac ove je školske godine bila domaćin i organizator sportskih igara za djecu područnih škola Brestača i Bročice. 

Okupili smo se u petak,14.10., na dječjem igralištu Grabić gdje su se djeca slobodno igrala i upoznavala. Potom smo prionuli u formalnije druženje. Učenici svih nižih razreda trebali su prepoznati pjesme koje su učili na satu glazbene kulture te je svaki razred zborski otpjevao svoju pjesmu. Bilo je jakooooo raspjevano i veselo! Tako formirani krenuli smo u pojašnjenje igara za natjecanje, a onda je krenula AKCIJA. Učenici svih razreda borili su se biti što bolji u osmišljenim igrama. Kako su im partneri za igre bili suučenici druge škole, sklopili su nova prijateljstva,a možda i simpatije. Potrošene kalorije nadomjestili su slasnim sendvičima i sokićima koje su za učenike priredile naše vrijedne kuharice. Druženje smo priveli kraju te sretni i ispunjeni pošli svojim školama. ​

Pročitano 1064 puta

Autobusne linije

Prijevoz novi 1