Bročice

PODRUČNA ŠKOLA

U PRO Bročice su četiri razredna odjela, a nastava je organizirana u dvije smjene. U školskoj godini 2015./ 2016. PRO Bročice pohađa 37 učenika.

Ponedjeljak, 10 Veljača 2014 19:14

Posjet Bročičana

(1 Glasaj)

07. veljače 2014., učenici 3. i 4. razreda Područne škole Bročice sa svojim učiteljima Miroslavom Matićem i Domagojem Pešutom posjetili su Radio postaju Novska i Osnovnu školu Novska.

Nakon što su u svojim razredima učenici naučili kako se piše vijest, što ona treba sadržavati i kako vijest s papira dođe do ušiju slušatelja radio postaja, učitelji su odlučili posjetiti Radio postaju Novska.

Zaposlenici naše radio postaje su sa zadovoljstvom ugostili znatiželjne učenike i odgovarali na njihova pitanja.

Puni dojmova, svoj posjet su nastavili i u Osnovnoj školi Novska u kojoj su ih dočekale ravnateljica Antonija Mirosavljević i pedagogica Emilija Novotni.

Dan je zaokružen u knjižnici naše škole.

raspored zvona pro