Brestača

PODRUČNA ŠKOLA

U PRO Brestača ove školske godine nastavu pohađa 33 učenika u četiri čista odjeljenja.

Utorak, 28 Veljača 2017 08:32

Maškare u PRO Brestači

Područni razredni odjel Brestača je danas pjesmom, plesom i igrama obilježio zadnji dan maškara!

Petak, 11 Travanj 2014 07:44

Upoznavanje vatrogasne opreme

U utorak 8.4. smo išli u razgledavanje vatrogasne spremnice DVD-a Brestača pod vodstvom zapovjednika Kristijana Čutića.

Upoznao je učenike s vatrogasnom opremom, vrstama požara, vrstama aparata za  gašenje požara uz demonstraciju u kojoj su sudjelovali i učenici.

Ponedjeljak, 10 Ožujak 2014 17:27

Dan žena u Brestači

Učitelji PRO Brestača su s učenicima priredili prigodni program za majke povodom Dana žena. Učenici su recitirali, čitali sastavke o majkama te pjevali.

Nakon programa učenici su poklonili majkama cvijetnjake i svijećnjake koje su izrađivali s učiteljima Zlatkom Šagutom, Ljerkom Vukelić i Emili Jurjević.

Ponedjeljak, 10 Ožujak 2014 17:09

Maškare u Brestači

Učenici razredne nastave u PRO Brestača obilježili su posljedni dan maškara 4. ožujka tako što su došli u školu maskirani po vlastitoj želji.

Učenici su uživali u igri, plesu, hrani i simboličnim nagradama za pobjednike igara.

Četvrtak, 19 Prosinac 2013 11:49

Božićna radionica u Brestači

Učenici 1.razreda PRO Brestača imali su božićnu radionicu na kojoj su izrađivali ukrase.

raspored zvona pro