Utorak, 30 Ožujak 2021 22:43

Županijsko natjecanje iz matematike

Županijsko natjecanje iz matematike održano je 29.ožujka 2021. godine. Na županijskom natjecanju sudjelovali su:

Melissa Jakubek, 5.r (mentor: M.Grgić),

Sara Mišljan, 5.r (mentor T.Preksavec),

Roko Klepac, 5.r (mentor: T.Preksavec),

Pavle Komljenović, 6.r (mentor: D.Potočki),

Nela Ficko Berić, 7.r-mentor: D:Potočki),

Gabriel Kitonić, 7.r (mentor: A.Cikojević)

Svim učenicima čestitamo na izvrsnim rezultatima koje su postigli na natjecanju.

Petak, 19 Veljača 2021 17:33

Rezultati školskog natjecanja iz njemačkog jezika

Rezultate školskog natjecanja iz njemačkog jezika možete preuzeti na ovoj poveznici.

Utorak, 16 Veljača 2021 15:41

Rezultati školskog natjecanja iz vjeronauka

Rezultate školskog natjecanja iz vjeronauka možete pogledati na ovoj poveznici.

Utorak, 16 Veljača 2021 13:08

Rezultati školskog natjecanja iz engleskog jezika

Rezultate školskog natjecanja iz engleskog jezika možete pogledati na ovoj poveznici.

Srijeda, 10 Veljača 2021 09:50

Rezultati školskog natjecanja iz HRVATSKOG JEZIKA

Rezultate školskog natjecanja iz HRVATSKOG JEZIKA možete pogledati na ovoj poveznici.

Srijeda, 10 Veljača 2021 09:38

Rezultati školskog natjecanja iz INFORMATIKE

Rezultate školskog natjecanja iz INFORMATIKE možete pogledati na ovoj poveznici.

Petak, 04 Prosinac 2020 12:54

Dabar 2020.

Dabar 2020.

Međunarodno natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja Dabar održalo se od 9. do 13. studenog 2020.

Natjecanju su i  ove godine pristupili učenici naše škole, sa svojim mentoricama/mentorom Ksenijom Lekić, Ivanom Jakubek, Ivanom Tomić, Snježanom Kasumović, Natašom Deklman, Draganom Vlajinićem, Ankom Cikojević, Teom Preksavec, Tamarom Tomić, Manuelom Jurić i Draženom Potočki. Od najmlađih u kategoriji MikroDabar, do najstarijih u kategoriji MegaDabar.

Naši su učenici postigli izvrsne rezultate . Učenici koji su ušli u 10% najuspješnijih u ovoj godini su: Karlo Iveljić, Mihael Jelenić, Matej Gojak, Karlo Kaurinović, Eleonora Debeljak, Pavle Komljenović, Anja Šulekić, Ivan Marijan, Sara Šlibar,  Jakov Vukelić, Dominik Jolić,  Domagoj Potočki i Gabriel Kitonić.

Čestitamo im!

Srijeda, 11 Studeni 2020 18:16

Rezultati natjecanja Klokan bez granica 2020.

Objavljeni su rezultati  međunarodnog natjecanja „Klokan bez granica“ s imenima  učenika koji su se plasirali u 10 % najboljih.

Naš učenik Roko Koturović je u 10% najuspješnijih u kategoriji Pčelica. Čestitamo mu!

Iako je ožujak mjesec kad se već tradicionalno održava najbrojnije međunarodno matematičko natjecanje, ove godine je to natjecanje zbog znanih razloga održano u rujnu. Kako u Školi nismo mogli provesti natjecanje za učenike predmetne nastave, zbog epidemioloških uvjeta i preporuke o ne miješanju učenika iz različitih razreda, natjecanju su pristupili samo učenici učiteljice Emili Jurjević.

Utorak, 06 Listopad 2020 09:35

Klokan bez granica 2020.

Školska godina 2019./2020. ostat će zapamćena po nizu natjecanja i projekata koje učenici i učitelji Osnovne škola Novska nisu imali mogućnost realizirati ili su ih uspjeli samo djelomično realizirali.

Stranica 1 od 13

Raspored zvona 2020 2021 22