Četvrtak, 24 Svibanj 2018 16:21

Rezultati natjecanja Klokan bez granica 2018.

Iz naše škole prijavilo se 66 učenika  u pet kategorija, sa svojim mentoricama Ksenijom Lekić, Marom Šulekić, Ivanom Jakubek, Ružom Kalfić, Tamarom Tomić, Ankom Cikojević i Draženom Potočki.

U 10 % najboljih u Republici Hrvatskoj  plasirana su 3 učenika naše škole. To su  Roko Klepac u kategoriji Pčelice, Anja Šulekić u kategoriji Leptirići i Jakov Vukelić u kategoriji Ecolier.

Čestitamo našim učenicima i njihovim mentorima!

Petak, 11 Svibanj 2018 07:09

Županijski kup ŠRS SM županije

U nedjelju 6.svibnja 2018.godine u Sisku, na Kupi, održan je ŽUPANIJSKI KUP ŠRS S-M županije, na kojem su sudjelovale sve ekipe mladeži naše županije.

Naš klub predstavile su tri ekipe mladeži, kadeti, kadetkinje i juniori.

I ovaj se put ponovila tradicija, koja traje od davne 1984.godine, dakle, naši KADETI i KADETKINJE suvereno vladaju našom županijom, tako i ovaj 34. put odlazimo zasluženo na ZAVRŠNICU KUPA HRVATSKE ZA KADETE I KADETKINJE, čuveni S L E T, koji će se ove godine održati u BUDAKOVCU kod Virovitice od 28.6. do 1.7.2018.

Pred juniorima je još jedna stepenica izlučnih natjecanja na putu ka završnici, koju će uspješno odraditi i pojaviti se na ZAVRŠNICI KUPA HRVATSKE koja će se ove godine dogoditi u VUKOVARU u srpnju.

Utorak, 08 Svibanj 2018 06:30

Županijsko natjecanje u atletici - 5. i 6. razred

U Kutini je 4. svibnja održano Županijsko natjecanje u atletici za 5. i 6. razred. Dečki su u sastavu: Jan Vučić ,5.d, Mihael Prelesnik, 5.b, Marko Krunić, 5.d, Marko Rogulja, 7.d, Frano Brtan, 5.a, Viktor Barešić, 5.d, Lukas Antešević, 5.d osvojili 4. mjesto. Djevojke su u sastavu: Anita Zekić ,6.d, Lucija Mežnarić, 6.a, Hana Basarić, 5.d, Zara Mance, 6.d, Lukrecia Prka, 6.d, Laura Bilandžija, 5.d, Ira Sogonić, 6.e i Dorotea Rajić, 6.d osvojile 1. mjesto i tako stekle pravo nastupa na Prvenstvu Hrvatske koje će se održati od 3. do 5. lipnja u Vinkovcima. Sretno djevojke!

Utorak, 08 Svibanj 2018 06:27

Natjecanje u atletici - 7. i 8. razred

U Kutini, 2. svibnja održano je natjecanje u atletici za 7. i 8. razrede. Naši dečki osvojili su 11. mjesto, a djevojke u sastavu: Dorotea Rajić, 6.d, Anita Zekić, 6.d, Ema Komljenović, 8.d, Mateja Barišić, 8.e, Danijela Kivač, 7.a, Lucija Krunić, 8.d, Ira Sogonić, 6.e i Paula Santo, 7.d osvojile su treće mjesto. Čestitamo!

Srijeda, 25 Travanj 2018 09:49

Haiku natječaj Vežica

Radovi učenica 1.b razreda naše škole, Ane Kalanje i Sare Sorić na 3. međunarodnom haiku natječaju osnovnih škola RH i izvan RH, Vežica 2018., na temu TREŠNJIN CVIJET, osvojili su pohvale. Od ukupno 208 prispjelih hajgi učenika osnovnih škola od 1.do 8.razreda (crtež +haiku), njihove su ušle među najbolje. Glavna izbornica prosudbenog povjerenstva je bila prof. Zvjezdana Prohaska, viša savjetnica za likovnu kulturu i likovnu umjetnost u Agenciji za odgoj i obrazovanje RH. Osim Ane i Sare radove su poslale i male haiđinke 5.a razreda: Patricija Jelinek, Vlatka Kovačević i Dora Šneperger te učenice 1.b razreda: Ema Rebec, Maja Majdandžić i Marija Egredžija. Svi najuspješniji radovi bit će izloženi na izložbi u OŠ Vežica, u Rijeci, na 3.međunarodnom susretu, u petak, 4. svibnja 2018. kada je i podjela priznanja najboljim malim haiku pjesnicima.

Petak, 23 Ožujak 2018 05:31

Klokan bez granica 2018

Klokan bez granica 2018.

I ove godine se naša škola priključila međunarodnom matematičkom natjecanju „Klokan bez granica“.

Učenici su izjavili da zadatci nisu bili teški i s nestrpljenjem iščekuju objavu rezultata.

Petak, 09 Ožujak 2018 13:22

Novljanske mažoretkinje na državnom turniru

Novljanske mažoretkinje sudjelovale su na državnom turniru u mini formacijama koji je održan 24. veljače 2018. godine u Kašteliru (u Istri). Natjecale su se u osam kategorija u svim dobnim skupinama. Tri koreografije osvojile su medalje:
SREBRO - seniori trio pom-pon
SREBRO - juniorska mini formacija batonflag

BRONCU - seniorska mini formacija batonflag.

Čestitamo djevojkama!

Četvrtak, 08 Ožujak 2018 12:50

Županijsko natjecanje iz engleskog jezika

U utorak, 20.veljače 2018. godine u Osnovnoj školi Popovača održano je Županijsko natjecanje iz engleskog jezika. Našu školu predstavljalo je troje učenika: Petra Kovačević, Milan Vidaković i Bruno Brtan pod vodstvom triju mentorica (Kristina Virovac Đurić, Vanesa Ficko- Berić i Dragana Lončarević). Natjecali su se s još 27 učenika u kategoriji osmih razreda osnovnih škola. Bruno Brtan osvojio je drugo mjesto, Petra Kovačević 9., a Milan Vidaković 17. Čestitamo učenicima na ostvarenom uspjehu!

Utorak, 27 Veljača 2018 17:56

BADMINTON – Novska „badmintonska velesila“

U utorak, 27. veljače 2018., u Sportskoj dvorani Srednje škole Novska, održano je Poluzavršno natjecanje državnog prvenstva osnovnih i srednjih škola skupine Centar u BADMINTONU.

Srijeda, 14 Veljača 2018 09:48

BADMINTON – dvostruki županijski prvaci

U utorak, 13. veljače 2018., u Sportskoj dvorani Srednje škole Novska, održano je Županijsko natjecanje školskih sportskih društava osnovnih škola u BADMINTONU. Djevojčice i dječaci iz Siska, Kutine, Petrinje, Dvora, Hrvatske Kostajnice i Novske borili su se za plasman na Poluzavršno državno natjecanje koje će se održati u Novskoj, 27. veljače. Na natjecanju je sudjelovalo 5 ženskih i 6 muških ekipa.

raspored2017