Ponedjeljak, 19 Studeni 2018 21:49

Dabar 2018

Napisao/la
Ocijeni sadržaj
(2 glasova)

DABAR 2018.


U ponedjeljak, 12. 11., počelo je natjecanje Dabar – međunarodno natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja. Natjecanje je osmišljeno kako bi se svoj djeci omogućilo jednostavno sudjelovanje kroz online natjecanje i rješavanje niza izazovnih zadataka koje su postavili stručnjaci iz pedesetak zemalja. 


Učenicima razredne nastave, koji su se natjecali u kategorijama MikroDabar i MiliDabar, svoj prostor i računala ustupila je ove godine Gradska knjižnica i čitaonica "Ante Jagar". Sudjelovalo je ukupno 38 učenika RN i to učenici 2. C, 3. A, 3. B, 3. C, 3. D, 4. A i 4. B u pratnji učitelja Mladena Puljića i učiteljica Snježane Kasumović, Mare Šulekić, Ivane Jakubek i Ksenije Lekić. 
Za 20-ak učenika predmetne nastave natjecanje je organizirano u informatičkoj učionici Srednje škole Novska. Pod budnim okom svojih profesorica Dražene Potočki, Tamare Tomić, Ruže Kalfić i Anke Cikojević natjecali su se u kategorijama KiloDabar (5. i 6. razred) i MegaDabar (7. i 8. razred).

Pročitano 930 puta
Više u ovoj kategoriji: « Filip Božić i fair play Dabar 2018 »

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

Prijevoz novi 1