Srijeda, 25 Travanj 2018 09:49

Haiku natječaj Vežica

Napisao/la sanja

Radovi učenica 1.b razreda naše škole, Ane Kalanje i Sare Sorić na 3. međunarodnom haiku natječaju osnovnih škola RH i izvan RH, Vežica 2018., na temu TREŠNJIN CVIJET, osvojili su pohvale. Od ukupno 208 prispjelih hajgi učenika osnovnih škola od 1.do 8.razreda (crtež +haiku), njihove su ušle među najbolje. Glavna izbornica prosudbenog povjerenstva je bila prof. Zvjezdana Prohaska, viša savjetnica za likovnu kulturu i likovnu umjetnost u Agenciji za odgoj i obrazovanje RH. Osim Ane i Sare radove su poslale i male haiđinke 5.a razreda: Patricija Jelinek, Vlatka Kovačević i Dora Šneperger te učenice 1.b razreda: Ema Rebec, Maja Majdandžić i Marija Egredžija. Svi najuspješniji radovi bit će izloženi na izložbi u OŠ Vežica, u Rijeci, na 3.međunarodnom susretu, u petak, 4. svibnja 2018. kada je i podjela priznanja najboljim malim haiku pjesnicima.

raspored2017