Utorak, 11 Travanj 2017 09:04

Županijsko natjecanje u atletici za 7. i 8. razrede

U petak, 7.4. 2017. u Sportskom centru Kutina održano je Županijsko natjecanje u atletici za učenike i učenice do 8. razreda. Dječaci su zauzeli odlično 7. mjesto.

Djevojke su ekipno ostvarile odličan rezultat osvojivši 2. mjesto.

U utrci na 100 m trčala je Nives Bišof, 8.b i osvojila je 5. mjesto. U utrci na 300 m Melanie Molnar, 8.d i osvojila je 4. mjesto. U utrci na 600 m Ema Komljenović, 7.d i osvojila je 2. mjesto. Štafetu su trčale Lucija Krunić, Lucija Jagatić, 8.d, Nives Bišof i Melanie Molnar i osvojile su 5. mjesto. Skok u dalj skakala je Lucija Krunić, 7.d i osvojila je 2. mjesto. Skok u vis skakala je Iva Vidaković, 7.d i osvojila je 5. mjesto. Kuglu od 3kg bacala je Mateja Barišić,7.e i osvojila je 1. mjesto. Vortex je bacala najmlađa Danijela Kivač,6.a i osvojila je 8. mjesto. Čestitamo!

raspored zvona

raspored zvona pro