Ponedjeljak, 27 Ožujak 2017 06:51

International Majorette Festival GOLDEN HEART

Povodom 20.-e godišnjice Petrinjskih mažoretkinja, 19. ožujka 2017. godine u Petrinji održan je internacionalni turnir International Majorette Festival "GOLDEN HEART". Na turniru je sudjelovalo 400 mažoretkinja iz 20 timova. Timovi koji su došli proslaviti ovu veliku obljetnicu Petrinjskih mažoretkinja došli su iz 5 zemalja, a 66 članica Novljanskih mažoretkinja u tri dobne skupine kadeti, juniori i seniori odazvale su se pozivu i uveličale ovaj prekrasan događaj. Novljanske mažoretkinje natjecale su se u 12 kategorija te osvojile 9 medalja.

1. mjesto - seniori trio pom-pon
1. mjesto - kadeti velika formacija pom-pon
1. mjesto - kadeti velika formacija štap
2. mjesto - juniori solo pom-pon
2. mjesto - seniori mini formacija batonflag
2. mjesto - seniori mini formacija pom-pon
2. mjesto - seniori duo pom-pon
2. mjesto - juniori mini formacija batonflag
3. mjesto - juniori duo pom-pon
5. mjesto - kadeti mini formacija mix
5. mjesto - seniori solo štap
6. mjesto - kadeti solo pom-pon

Trenerice djevojaka su: Tamara Tomić, prof. te bivše učenice naše škole Anamaria Kadliček, Andrea Popović i Ivana Humljan.

Čestitamo našim djevojkama te im želimo puno sreće u pripremama za državni turnir koji će se održati u Zagrebu 23. travnja ove godine!

Više u ovoj kategoriji: « Lidrano Klokan bez granica »

raspored2017