EUROPSKA ŠKOLSKA ZAJEDNICA

Komuniciraj, surađuj, radi projekte, dijeli i osjećaj se kao dio najveće školske europske zajednice.
Najnovije obavijesti vezane uz ovu tematiku u našoj školi možete pratiti na ovim stranicama.

Srijeda, 30 Listopad 2019 15:54

Europske oznake kvalitete

Na popisu projekata nagrađenih Europskom oznakom kvalitete nalaze se i četiri  naša projekta. Europska oznaka kvalitete druga je oznaka uspjeha, a dodjeljuje se samo jedanput na godinu i njezina dodjela objavljuje se na eTwinning portalu.

Učiteljici Kseniji Lekić dodijeljena je Europska oznaka kvalitete za projekt Make a picture. Učiteljici Draženi Potočki dodijeljena je Europska oznaka kvalitete za tri projekta: Pi day, Put Your Math Glasses On! i Pi is travelling Europe!

eTwinning oznake kvalitete daju se učiteljima s izvrsnim eTwinning projektima i potvrđuju da je projekt zadovoljio određene nacionalne i europske standarde.

Više u ovoj kategoriji: « Celebration of Mind Day Ada Lovelace »

Prijevoz novi 1