EUROPSKA ŠKOLSKA ZAJEDNICA

Komuniciraj, surađuj, radi projekte, dijeli i osjećaj se kao dio najveće školske europske zajednice.
Najnovije obavijesti vezane uz ovu tematiku u našoj školi možete pratiti na ovim stranicama.

Petak, 27 Rujan 2019 13:17

Nacionalne oznake kvalitete

Rad na nacionalnim i međudržavnim projektima učitelja i učenika naše škole opet je prepoznat i nagrađen nacionalnim oznakama kvalitete.

eTwinning oznake kvalitete daju se učiteljima sa izvrsnim eTwinning projektima. Nacionalna oznaka kvalitete dodjeljuje se učiteljima koji su surađivali na izvrsnim eTwinningovim projektima i znači da je projekt dosegnuo određenu razinu kvalitete u njihovoj zemlji. Šest projekata na kojima su radile učiteljice Ksenija Lekić i Dražena Potočki sa svojim učenicima prepoznati su kao izvrsni. Učiteljici Kseniji Lekić i njezinim učenicima dodijeljene su oznake kvalitete za 3 projekta: Make a picture, Statistika naša svagdašnja i Dan jabuke 2. Učiteljici Draženi Potočki i njezinim učenicima dodijeljene su oznake kvalitete za 4 projekta: Pi day, Statistika naša svagdašnja, Put Your Math Glasses On! i Pi is travelling Europe! Kriteriji za oznaku kvalitete su pedagoška inovativnost, uključenost u kurikulum, komunikacija i razmjena među partnerskim školama, suradnja među partnerskim školama, uporaba tehnologije, te rezultati, učinak i dokumentacija. Neki od ovih projekata prijavljeni su i za Europsku oznaku kvalitete.

Više u ovoj kategoriji: « Terenska nastava u Rijeci

Prijevoz novi 1