EUROPSKA ŠKOLSKA ZAJEDNICA

Komuniciraj, surađuj, radi projekte, dijeli i osjećaj se kao dio najveće školske europske zajednice.
Najnovije obavijesti vezane uz ovu tematiku u našoj školi možete pratiti na ovim stranicama.

Utorak, 30 Listopad 2018 12:23

Mystery Skype

Učenici 5.a razreda prvi puta su sudjelovali u igri poznatoj pod nazivom Mystery Skype u sklopu eTwinning projekta „Put Your Math Glasses On!“ .

Mystery Skype je obrazovna igra, koju su osmislili učitelji. U igri sudjeluju dva razreda učenika koji se nalaze u različitim državama. Učenici si međusobno postavljaju pitanja na engleskom jeziku i pokušavaju pogoditi iz koje su države učenici s kojima razgovaraju.

Učenici su bili oduševljeni idejom komuniciranja sa svojim vršnjacima putem Skype-a. U pripremi učenika sudjelovale su učiteljica engleskog jezika Vanesa Ficko Berić i učiteljica matematike Dražena Potočki.

Učenici su na ovaj način upoznali učenike iz škola partnera, iz Srbije i Španjolske.

Mystery Skype razvija kritičko razmišljanje, suradnju, kreativnost i, naravno, komunikaciju na stranom jeziku.

Video sadržaj

Više u ovoj kategoriji: « Europske oznake kvalitete