EUROPSKA ŠKOLSKA ZAJEDNICA

Komuniciraj, surađuj, radi projekte, dijeli i osjećaj se kao dio najveće školske europske zajednice.
Najnovije obavijesti vezane uz ovu tematiku u našoj školi možete pratiti na ovim stranicama.

Subota, 20 Listopad 2018 15:32

Europski dan statistike

Europski dan statistike

Europski dan statistike obilježava se 20.listopada. Obilježili smo ga i u našoj školi!

Učenici koji sudjeluju u eTwinning projektu „Statistika naša svagdašnja“ izradili su kreativne čestitke za škole partnere, postavili su izložbu, sudjeluju u online igrama „Ana“ i „Aninin izazov“, prikupljaju statističke podatke o svom gradu, fotografiraju se sa zanimljivim okvirom posuđenim od naših srednjoškolaca,…

Pridružite se obilježavanju igrajući igre Ana (za učenike od 1.-7.razreda) i Anin problem (za učenike 8. razreda OŠ i učenike SŠ). Najuspješnije očekuju i priznanja!