EUROPSKA ŠKOLSKA ZAJEDNICA

Komuniciraj, surađuj, radi projekte, dijeli i osjećaj se kao dio najveće školske europske zajednice.
Najnovije obavijesti vezane uz ovu tematiku u našoj školi možete pratiti na ovim stranicama.

Utorak, 15 Svibanj 2018 20:10

Ton? Kamera? Ide - videokonferencijski kviz

Ton? Kamera? Ide - videokonferencijski kviz

Dana 10.5.2018. upoznali smo putem videokonferencije prijatelje iz partnerskih škola, Katoličke osnovne škole iz Šibenika i Osnovne škole Tin Ujević iz Osijeka.

Provjerili smo svoje znanje kvizom koji su zajednički sastavili timovi iz svih škola partnera. Učenici su na, posebno za to postavljenom, Padletu imali 2 tjedna vremena kako bi osmislili pitanja za kviz vezana uz provođenje aktivnosti u svim školama partnerima. Kviz znanja izrađen je pomoću programa Kahoot . Kviz smo odigrali uz pomoć pametnih telefona i tableta.

Natjecanje je bilo jako uzbudljivo!

Nakon kviza smo zajednički zapjevali i zaplesali!

Ovakav način druženja i natjecanja učenicima je bio zanimljiv i zabavan, ali i poučan.

Ovim smo ujedno obilježili i Dan eTwinninga!

U videokonferenciji su sudjelovali učenici 6.a i 2.a uključeni u eTwinning projekt „IKT kao most između malih i velikih“ sa svojim učiteljicama Ksenijom Lekić i Draženom Potočki.

Video sadržaj