EUROPSKA ŠKOLSKA ZAJEDNICA

Komuniciraj, surađuj, radi projekte, dijeli i osjećaj se kao dio najveće školske europske zajednice.
Najnovije obavijesti vezane uz ovu tematiku u našoj školi možete pratiti na ovim stranicama.

Utorak, 15 Svibanj 2018 19:50

Spiral i Mentimeter

Još jedna u nizu radionica planiranih tijekom projekta „IKT kao most između malih i velikih“ održana je 14. svibnja 2018. godine u Osnovnoj školi Novska. Spiral je digitalni alat koji se koristi i za istraživačko i projektno učenje kroz timski rad u kojem učenici dijele ideje i staraju zajedničke prezentacije. Učenici 2.a i 6.a su radili na temu „Zaštita od požara“.

Na kraju su ocijenili radionicu i cijeli projekt primjenom alata Mentimeter. Mentimeter je digitalni alat koji korisniku omogućava postavljanje pitanja i prikupljanja povratnih informacija za vrijeme prezentacije. Radionica je ocijenjena ocjenom odličan, a saznali smo i koji pojmovi naše učenike asociraju na projekt.

Video sadržaj