EUROPSKA ŠKOLSKA ZAJEDNICA

Komuniciraj, surađuj, radi projekte, dijeli i osjećaj se kao dio najveće školske europske zajednice.
Najnovije obavijesti vezane uz ovu tematiku u našoj školi možete pratiti na ovim stranicama.

Petak, 23 Ožujak 2018 05:38

Lov na pisanice

(1 Glasaj)

Lov na pisanice

Ni bolest nekih učenika, ni vremenski uvjeti nisu nas mogli spriječiti da u našoj školi otkrijemo skrivene pisanice. Posebne pisanice sa QR kodom!

Hrabre skupine naših učenika uputile su se sa različitih mjesta u potragu za pisanicama. Našli smo ih u učionici učiteljice Ksenije, učionici učiteljice Dražene, u knjižnici i oko nje, u hodniku, a neke su se sakrile i kod dvorane!

Svaka pisanica je skrivala matematički zadatak. Nakon što su učenici uspješno riješili matematički izazov dobili su lokaciju nove pisanice.

Pobjednici su velikodušno svoje osvojene čokoladne pisanice podijelili sa svim sudionicima Lova na pisanice!

U ovom Lovu na pisanice sudjelovali su učenici 2.a, te skupina učenika iz 6.a: Teo Androšević, Žana Josić, Dora Senić, Iva Šerić, Danijela Vuković i Barbara Žunić.

Lov na pisanice je kružna igra, koja je osmišljena koristeći QR kodove i Google kviz.

Igra je održana u sklopu eTwinning projekta IKT kao most između malih i velikih.