EUROPSKA ŠKOLSKA ZAJEDNICA

Komuniciraj, surađuj, radi projekte, dijeli i osjećaj se kao dio najveće školske europske zajednice.
Najnovije obavijesti vezane uz ovu tematiku u našoj školi možete pratiti na ovim stranicama.

Ponedjeljak, 05 Ožujak 2018 18:58

Učenici u ulozi učitelja - radionica Coogle i Padlet

(1 Glasaj)

Učenici u ulozi učitelja – radionice Coogle i Padlet

Učenici 2. A razreda su još jednom preuzeli ulogu predavača.

U ponedjeljak, 05. ožujka, pokazali su učenicima 6.A razreda svoju umnu mapu kojom su ponovili sadržaje iz Prirode i društva. Objasnili su im kako dodaju nove „grane“, kako ih pomiču, upisuju pojmove i kako ih mogu obrisati.

Podijeljeni u 6 skupina, u ograničenom vremenu od 3 minute, upisivali su zadane pojmove o životinjama. Njihov zajednički rad prikazan je i preko projektora. Pobijedila je skupina koja je u zadanom vremenu uspjela upisati najviše točnih pojmova.

Nakon izrade umne mape, svoje su dojmove upisali na za to predviđen Padlet. Pojedinačno su dodavali svoju objavu i mijenjali boju podloge. Ostali učenici su za to vrijeme upisivali dojmove o provedenoj radionici u projektnu knjigu dojmova.

Svi vole ovakve radionice, raduju se ponovnom druženju i razmjeni iskustava.

Padlet https://padlet.com/moj_razred_novska/0503_2A_6A

Više u ovoj kategoriji: « To smo mi Lov na pisanice »