EUROPSKA ŠKOLSKA ZAJEDNICA

Komuniciraj, surađuj, radi projekte, dijeli i osjećaj se kao dio najveće školske europske zajednice.
Najnovije obavijesti vezane uz ovu tematiku u našoj školi možete pratiti na ovim stranicama.

Subota, 16 Rujan 2017 17:30

Oznake kvalitete za eTwinning projekte u našoj školi

(1 Glasaj)

Oznake kvalitete za eTwinning projekte u našoj školi

Učenici 6.c razrednog odjela i učiteljice Nikolina Šepović Vidović i Dražena Potočki nagrađeni su oznakom kvalitete za projekt „Traveling around Europe in a postcard“ u kojem su sudjelovali prošle školske godine.

Učenicima dodatne nastave matematike i učiteljici Draženi Potočki dodijeljena je Oznaka kvalitete za tri projekta: „Matematičke priče“, „Moj COOL laboratorij“ i „ Life Is Math, Math Is Life 2“ realizirane tijekom 2016./2017. godine.

Tijekom provedbe eTwinning projekata korištene su pedagoške inovacije u svrhu što aktivnijeg uključivanja učenika, korištena je raznovrsna IKT tehnologija za provedbu suradnje i dijeljenje informacija, uključujući i Web 2.0 alate. Rezultati projekta predstavljeni su online te su vidljivi na TwinSpaceu. Nacionalna služba za podršku (NSS) je ocijenila naše prijave te nam dodijelila Oznaku kvalitete (Quality label).

Oznaka kvalitete je konkretno priznanje učiteljima, učenicima i školi za visoku kvalitetu rada na eTwinning aktivnostima. Za učenike, ovo je poticaj i nagrada za uloženi trud, a za školu javno priznanje naše otvorenosti prema suradnji na europskoj razini.