PROGRAM MOGUĆNOSTI

Osnovna škola uključena je u Erasmus program.
Ovdje možete pratiti najnovije obavijesti vezane uz tu temu.

Nedjelja, 17 Veljača 2019 17:16

My skills, my future

Napisao/la Matea Marenic

Učenici 7. i 8. razreda Osnovne škole Novska posjetili su Njemačku, točnije Rodgau u sklopu Eramus + ka219 projekta „My skills, my future“. Tema ove mobilnosti je bila okoliš i zdrav život. Učenici su u Njemačkoj boravili od 11. 02. 2019. do 16. 02. 2019. te u sklopu svoje mobilnosti imali raznovrsne i zanimljive aktivnosti. Naučili su složiti solarni automobil, kuhali su zdrave namirnice, posjetili Frankfurt i Selingenstadt, išli na klizanje,  te odgovarali na zanimljiva povijesna pitanja na postajama kroz šumu. Također su izrađivali raznovrsne plakate i brošure o očuvanju prirode i životinjskog svijeta. Izrađivali su i odjevne predmete od recikliranih materijala. U mobilnosti su sudjelovali učenici Miriam Bjelanović, Velentina Jelenić, Martina Kraljić, Marijan Marijan, Laura Tvorek i učiteljica Marijana Čevizović. Zadnja mobilnost će se odvijati u Novskoj, gdje će Osnovna škola Novska u svibnju 2019 ugostiti 34 učenika i učitelja iz Španjolske, Poljske, Njemačke i Italije.

Prijevoz novi 1