PROGRAM MOGUĆNOSTI

Osnovna škola uključena je u Erasmus program.
Ovdje možete pratiti najnovije obavijesti vezane uz tu temu.

Četvrtak, 20 Rujan 2018 14:19

Transnacionalni sastanak projektnih koordinatora u Italiji

Napisao/la sanja

U razdoblju od 12. rujna do 15. rujna 2018. godine održao se transnacionalni sastanak koordinatora projekta „My skills, my future“ u Bitontu u Italiji. Učiteljica Marijana Čevizović kao koordinatorica iz Hrvatske, uz učiteljice iz Španjolske, Poljske i Italije sudjelovala je u aktivnostima. Razgovaralo se o dosadašnjim provedenim aktivnostima, njihovim utjecajima na učenike, postignutim rezultatima za vrijeme trajanja projekta te eventualnim teškoćama s kojima su se susreli tijekom izvođenja aktivnosti. Glavna koordinatorica iz Španjolske drugim je učiteljima pokazala pregršt mogućnosti uporabe novih tehnologija i aplikacija za potrebe provedbe projekta. Također su dogovoreni datumi posjeta Njemačkoj, kao i posjet Hrvatskoj, koja će ujedno biti i zadnji domaćin. U svibnju 2019. godine će se održati završnica projekta u Novskoj, za koju učenici vrijedno rade sa svojim učiteljima i kreiraju aktivnosti, plesne i dramske točke kojima će uveličati tjedan posvećen temi: Građanstvo i Ljudska prava.