PROGRAM MOGUĆNOSTI

Osnovna škola uključena je u Erasmus program.
Ovdje možete pratiti najnovije obavijesti vezane uz tu temu.

Četvrtak, 08 Ožujak 2018 14:05

Naši učenici u Poljskoj

Učenici osmih razreda Osnovne škole Novska su u sklopu Erasmus +ka219 projekta „My skills, my future“ otišli na svoju prvu mobilnost u Poljsku. Terenska nastava se odvijala u razdoblju od 26. 02. do 02.03. 2018. u gradu Leszczyna. U projektu sudjeluju Španjolska, Italija, Poljska, Hrvatska i Njemačka, a cilj je poboljšati učeničke kompetencije čitanja, pisanja, slušanja i govorenja unutar engleskog jezika.

Kriterije za izbor učenika za Erasmus+ projekt "My skills, my future" za putovanje u Poljsku (7 učenika) i Španjolsku (4 učenika).

Izbor se odnosi na učenike 8. razreda A smjene, čije su učiteljice uključene u provedbu projektnih aktivnosti i sudjeluju s učenicima i voditeljem projektnih aktivnosti u kreiranju aktivnosti. Najaktivniji učenici, prema rangu su izabrani da putuju u Poljsku (25. 02- 02. 03) i u Španjolsku (06. 05- 13. 05.).

KRITERIJI ZA IZBOR UČENIKA - ERASMUS+ PROJEKT "MY SKILLS, MY FUTURE"