Javni

POZIV

Četvrtak, 14 Siječanj 2016 17:36

Odabrana agencija za školu u prirodi

3. sastanak za provedbu javnog poziva i izbora najpovoljnijih ponuda za izvanučioničku nastavu – ŠKOLA U PRIRODI – 3. razredi – održan 13.01.2016.

U skladu s Pravilnikom o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 87/14. i 81/15.), dana 13.01.2016. godine u prostorijama Osnovne škole Novska, održan je sastanak na kojem su bili nazočni roditelji učenika za koje se organizira višednevna izvanučionička nastava (škola u prirodi), odabrani potencijalni davatelji usluga, učitelji, ravnateljica Antonija Mirosavljević, te knjižničarka Viktorija Tomić.

Odabrani potencijalni davatelji usluga dobili su 15 minuta vremena, koje je odredilo Povjerenstvo, za prezentaciju svojih ponuda roditeljima.

Nakon predstavljenih ponuda roditelji i učitelji su glasali za izbor najpovoljnije ponude.

Konačnim glasovanjem roditelji su odabrali  ponudu agencije Eklata d.o.o. S istom agencijom će se dalje kontaktirati radi ostalih aktivnosti i dogovora za realizaciju.

Novska, 14.01.2016.