Javni

POZIV

Četvrtak, 10 Studeni 2016 09:13

2. sastanak Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora najpovoljnije ponude za Školu u prirodi

2. sastanak Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbora najpovoljnije ponude za ŠKOLU U PRIRODI (3.razredi)

Sastanku su nazočili:

predsjednica Povjerenstva Sanja Hrvojić, predstavnica vijeća roditelja Anamarija Stanivuković, učiteljice Antonija Italo, Mara Šulekić, Ljubica Puškaš, Ljerka Vukelić, Nataša Tisaj, učitelj Domagoj Pešut, knjižničarka Sanja Lozer te predstavnik turističke agencije Eklata Branimir Ivkošić.

Na javne pozive br. 10. (ZAOSTROG) i br. 11. (SREDNJA DALMACIJA) pristiglo je 10 ponuda:

1. APP d.d., Požega
  2. VB TOURS d.o.o., Slavonski Brod
  3. ASTRALIS, Slavonski Brod
  4. ORION TOURS, Đakovo
  5. MARE PANONIUM tours, Vinkovci
  6. EKLATA d.o.o., Split
  7. LATERNA, Sisak
  8. VB TOURS d.o.o., Slavonski Brod
  9. ASTRALIS, Slavonski Brod
  10. EKLATA d.o.o., Split

Povjerenstvo je odabralo tri ponude za predstavljanje na RODITELJSKOM SASTANKU koji će se održati 17.11.2016. četvrtak u Osnovnoj školi Novska s početkom u 18 i 15.

Ponude koje je povjerenstvo odabralo su:

1. EKLATA d.o.o., Split (Zaostrog)
  2. VB TOURS d.o.o., Slavonski Brod (Srednja Dalmacija)
  3. ASTRALIS, Slavonski Brod (Zaostrog)

Predsjednica Povjerenstva: Sanja Hrvojić                   Zapisnik vodila: Sanja Lozer

Ravnateljica škole: Antonija Mirosavljević